Як допомогти дітям впоратися з матеріалами в Internet, що містять негативну інформацію?

Існує багато форм прояву ненависті в Internet, починаючи від террористичних сайтів до жорстокої сатири. Неважко зрозуміти, як деякі вразливі діти переходять від сайтів, де глузують з інших людей через їхню зовнішність, до сайтів, де об'єктом нападів стають національні та сексуальні меншини.

Прибічники переваги білої раси та групи, що розвивають негативне ставлення, все більше проникають в Internet, щоб залучити до своїх лав молодих людей. Роздмухувачі негативного ставлення шукають вразливих юнаків, яких можна залучити до своєї спільноти через приватні чат-кімнати та електронну пошту, подалі від суспільного ока.

Ці групи також використовують музику, що містить негативну інформацію, щоб заманити до себе молодих людей. Коли діти шукають музику в мережі, вони можуть легко натрапити на сайти, які продають музику, що містить негативну інформацію, або навіть роблять її доступною безкоштовно.

Деякі сайти, що викликають негативне ставлення, навіть мають зони, створені спеціально для малих дітей, що створює вигляд нібито законного пропонування діяльності, що будується на негативному ставленні, ігри та посилання на поважні дитячі сайти.

Призначення сайтів, що містять негативну інформацію, не завжди є зрозумілим одразу.Як допомогти дітям уникнути інформації, що викликає негативне ставлення, в Internet

Батьки повинні захистити своїх юних дітей від інформації, що викликає негативне ставлення, в Internet. Вони також повинні навчити більш дорослих дітей критично ставитися до онлайнових матеріалів, і тому, на що вони мають звернути увагу, щоб визначити чи не є той чи інший сайт таким, що викликає негативне ставлення. Ось декілька речей, які ви можете зробити для того, щоб допомогти своїм дітям уникнути проявів негативного ставлення в онлайні:

• Дізнайтеся все, що ви можете, про Internet і про те, що ваші діти роблять в онлайні. Попросіть своїх дітей показати вам, які місця вони відвідують в онлайні та що їм подобається. Нехай ваше спілкування буде відкритим, щоб ваші діти могли без вагань прийти до вас за допомогою, якщо їх щось турбує.

• Складіть угоду про роботу в онлайні разом з вашими дітьми. Угода має містити чіткі інструкції щодо того, які сайти вони можуть відвідувати в Internet і що вони там можуть робити.

• Стежте та контролюйте використання Internet вашими дітьми. В основному діти молодше 10 років не володіють навичками критичного мислення для того, щоб перебувати у мережі самим. Було б добре тримати комп'ютери, приєднані до Internet у відкритій зоні, а не у дитячій кімнаті.

• Розкажіть своїм дітям про прояви негативного ставлення в онлайні. Молоді люди краще зможуть відрізнити та уникнути інформації, яка спонукає до негативного ставлення, якщо ви навчите їх стратегіям, які використовують люди, що викликають негативне ставлення, а також історії расизму. Допоможіть їм розпізнати інформацію та символи з ненависним контекстом на Web-сайтах, наприклад, свастики, принизливе ставлення до певних рас або сексуальної орієнтації, а також відображення у мультиплікаційній формі різних етнічних та расистських угрупувань.

• Дізнайтеся про програми фільтрації. Хоча фільтри можуть допомогти блокувати певні матеріали, які містять жорстокість і негативне ставлення, ці технології все одне не вирішують проблему остаточно. Негативне ставлення в онлайні часто просочується в таких формах, які важко розрізнити, і не завжди визначається фільтрами.

• Практикуйте норми гарної поведінки в онлайні. Заохочуйте своїх дітей бути добрими та ввічливими у тому, що вони пишуть в онлайні, і не заохочуйте повідомлення, які містять негативне ставлення, злість та образу, які відправляються іншим. Нагадайте їм, що ніщо в онлайні не є цілком приватним

Кiлькiсть переглядiв: 825

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930