• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Прекрасне слово і душа У мові рідній возз’єднались

Прекрасне слово і душа У мові рідній возз’єднались

2018-11-09

/Files/images/18_rk/IMG_20181109_104512.jpg

9 листопада – День української писемності … Це свято нині крокує по державі по – особливому. Тому кожен громадянин України сьогодні, як ніколи відчуває свою причетність до свого народу, до своєї мови. Бо мова - це той інструмент, який об’єднує націю в єдине ціле.

До відзначення Дня української писемності та мови долучилася вся шкільна родина із своїми наставниками вчителями української мови та літератури Марич В.М. та Сварич В.В. Відкриття святкових заходів розпочалося з традиційної тематичної лінійки «Є у світі багато мов, але наша найніжніша у світі». В залі панувала святкова атмосфера, дружелюбні посмішки супроводжували нас на протязі всього дійства.

Ведучі свята учні 8 та 9 класу Гапич Родион та Ченрієнко Карина розповіли про становлення цього свята , про актуальність його сьогодні. Учасники декламували вірші про мову( Булат Віталіна , Мінько Дарина, В’юн Вікторія, Німченко Аліна, Семенченко Володимир, Бровко Микола, Вакуленко Тетяна, Косолап Вікторія. В’юн Крістіна) співали запальні українські пісні ( учні 6 класу та дует у складі Жовтонога Владислава та Табачук Анастасії), родзинкою свята був запальний танок у виконанні учнів 9 класу . А інсценізації учнів 8 класу «Про Україну» та 7 класу « Кухлик» покорили серця всіх присутніх.

Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi